Neler mi Yapıyoruz?

HİZMETLERİMİZ

Şimdiye kadar bilinen hosting (barındırma) kavramını tamimiyle değiştirdik. Sadece firmalara verdiğimiz kurumsal hosting hizmetimizle 7/24 kesintisiz olarak ihtiyacınıza yönelik hizmet vermekteyiz. Hosting alanında internette güvenilir ve 7/24 destek veren firma arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Domain

Argeart şimdiye kadar birçok farklı sektörden birçok firmaya domain hizmeti vermiştir. Firmamız internet reklamcılığı, SEO ve içerik yönetimi uzmanlarının analizleriyle birlikte şirketinize uygun domain uzantısını size sağlamaktadır. Bulunduğunuz sektöre göre internette doğru isme sahip olmak için size uygun domaini analiz edelim, tescil edelim ve sadece sizin için ayıralım.

Hosting

Hosting hizmetimizle ihtiyacınıza yönelik desteği vermekteyiz. Yedek altyapımız sayesinde herhangi bir donanımsal arızaya karşı korumalı, güçlü performansa sahip, firmanızın uzaktan kolayca kontrol edebileceği, her türlü spam ve virüse karşı korumalı ve sürekli yedek alınarak çalışan bir hosting hizmeti vermekteyiz. Ayrıca alacağınız hosting hizmetiyle, sorularınız ve ihtiyaçlarınıza yönelik 7/24 sizin için çalışan ve istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz bir kişi sizin için hazır bekliyor olacak.

E-Mail Hosting

İnternet bağlantınızın olduğu her yerden ve her türlü cihazdan mailerinize ulaşmanız için size E-mail Hosting hizmeti sunmaktayız. İleri düzey koruma sistemimizle birlikte hiçbir spam, virüs veya kötü yazılımlardan etkilenmeden maillerinize istediğiniz yerden, kesintisiz bir şekilde erişebilirsiniz. Yazışmalarınızı güvenli, kurumsal, hızlı ve kesintisiz bir şekilde gerçekleştirmek için size sunduğumuz E-mail Hosting hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Cloud Server

Firmanızın kullandığı donanım ve yazılım masraflarından sizi kurtarıyoruz. İhtiyacınıza yönelik donanım ve yazılım özelliklerini belirleyerek sizin için daha güvenli, her daim erişilebilen ve esnek çalışma imkanı sunan Cloud Sunucu (Server) hizmetimizi sunuyoruz. Hatta anlık donanım ihtiyaçlarınızı bile size sunulan yönetim panelinden istediğiniz zaman anında değiştirebilirsiniz. Artık kısa süreli ihtiyaçlar için büyük masraflar yapmanıza gerek kalmadı. Çünkü artık Argeart Cloud Server var.