Google Ads

Size sunduğumuz Google Ads (eski adıyla Adwords) hizmetiyle, şirketinizin sağladığı ürün ve hizmetleri doğrudan arayan ilgili kitleye ulaştırabilirsiniz. Google Ads servisleriyle birlikte; kullanıcıların ilgi alanları, arama alışkanlıkları, yerel lokasyonları ve hizmetle alakalı daha birçok veri göz önünde bulundurularak reklamlar dijital ağlarda yayınlanır. Böylece ürün ve hizmetlerinizle ilgili bilgiler muhtemel müşterilerinize doğru zamanda ve doğru yerde ulaşır. Dahası, sitenize gelen kaliteli trafikle birlikte web sitenizin arama ağlarındaki sıralaması, dijital değeri ve erişimi yükselen bir grafiğe sahip olur. Google Ads’in bir diğer güzel yanı ise, şirketinizin web sitesi halihazırda dijital ortamda bilinen ve trafik çeken bir birikime sahip olmasa bile yeni kullanıcılara ulaşmanız için fırsat sunuyor olmasıdır. Bu şekilde, reklam maliyetlerinizden dönüşüm elde edebilir ve bu dönüşümleri ölçebilirsiniz.

Tüm bu operasyonların profesyonel boyutuyla tanışmak için, bizimle iletişime geçin


Neler Yapıyoruz?


Marka Analizi

Google Ads reklamlarında amaç markayla hedef kitlesini doğru zamanda, doğru yerde en az bütçeyi harcayarak buluşturmaktır. İhtiyacını karşılamak isteyen kullanıcılar, internette yaptığı aramalarda birçok markayla karşılaşır. Bizim önceliğimiz, markanızı tanımaktır. Ayrıntılarıyla tanıdığımız markanın, hedef kitlesini de analiz eder ve bu iki tarafı mükemmel ortamda buluştururuz. Bu amaç doğrultusunda markanızı ve onun kültürünü tanırız. Sonrasında satmak istediğiniz ürünleri tanırız. Google Ads aracılığıyla bu ürünlerin dijital satıcısı artık biz olacağız. Ürünleri tam anlamıyla tanımak, onları tanıtmak için ihtiyacımız olan asıl veridir. Son olarak hedef kitlenizi tanıyacağız. Kimlere, nasıl yaklaşmamız gerektiğini analiz edecek, reklamlar aracılığıyla bağ kuracağız.

Hedefleriniz, Hedeflerimiz Olacak

Hangi ürünü, kime pazarlamamız gerektiğini öğrendikten sonra bir hedef belirlememiz gerekecek. Bizim için hedef belirlemek çok kolay! Hedefleriniz, hedeflerimizdir. Hangi üründen, kaç adet satmayı planladığınızı; 6ay sonra yapmayı planladığınız toplam satış miktarını öğreneceğiz. İşte şimdi satışta çözüm ortağınız olmak üzereyiz. Sizler, markanızı bugüne getiren yöntemlerle satışlarınıza devam ederken, biz de dijitalin gücüyle birlikte uzman olduğumuz satış yöntemlerini uygulayacağız. Günün sonunda satış hedeflerimize birlikte ulaşacağız.

Stratejik Planlama

Bizim yaptığımız tüm işlemler strateji ve analiz çerçevesindedir. Planlarımızı yapar, çalışmalarımızı gerçekleştirir ve sonuçlarını analiz ederiz. Bu ana kadar biriktirdiğimiz tüm verileri derleyecek ve uygulamak üzere bir strateji oluşturacağız. Hangi reklam türleri kullanılacak, ne tür görseller seçilecek, hangi anahtar kelimelere yoğunlaşılacak gibi soruların hepsini yanıtlayacağız. En verimli sonuçların alınacağı yol haritasını markanız için hazırlayacağız.

Dijital reklam ajansı olarak, bir markanın dijitalde her anlamda gelişimini destekliyoruz. Bizden web sitesi tasarımı ve SEO hizmetleri almıyor olsanız bile; Google Ads reklamlarında daha iyi sonuç almak adına markanız için önerilerde bulunacağız. Web sitesinde geliştirlmesi gereken alanları, hedeflenmesi gereken anahtar kelimeleri ve bize katkı sağlayacak tüm geliştirme önerilerini sizlerle paylaşacağız. Bizler ortak hedefleri olan çözüm ortaklarıyız. "Sürdürülebilir dijital gelişim" mottosuyla oluşturduğumuz kültürümüzde amacımız başarıyı paylaşmaktır.

Reklam Bütçesinin Belirlenmesi

Google Ads reklamlarınıda bütçenin sağlıklı kullanılması oldukça önemlidir. En az bütçeyle en yüksek dönüşümü elde etmek, bizi başarıya götüren yol olacak. Başarıya giden yolda markanın bütçesini planlı bir şekilde kullanacak ve reklam bütçesini satışa dönüştürüyor olacağız.

Hedeflerin Tamamlanması Ve Raporlanması

Kısa vadeli ve uzun vadeli planları her zaman yapıyor olacağız. Bu planlar doğrultusunda oluşturulacak her hedef bizim odak noktamız olacak. Dönüşüm hedeflerimizi tamamlayacak; aylık olarak hazırlayacağımız raporlarla güncel durumu analiz ederken, gelecek stratejilerimizi planlamaya devam edeceğiz.

Google Ads hizmeti ile hedeflediğiniz satışlara ulaşmanız için doğru dijital yöntemleri kullanacağız.