pr
yönetimi

Her reklam, markanın kimliğine yapılan uzun vadeli bir yatırımdır.

Online İtibar Yönetimi olarak da bilinen Dijital PR Yönetimi, bir markanın internetteki imajını dizayn etme çalışmalarıdır. Bir projenin internet geneline yayılması ya da markanın bütün iletişiminin yönetilmesi Dijital PR kapsamına girmektedir. Oluşturulan toplulukların yönetimi, arama motorlarında çıkan sonuçlar, marka arandığında çıkan haberler, videolar, fotoğraflar vb. hizmetlerin tamamı pr yönetimi içerisinde değerlendirilir.
Dijital PR işlemleri ile asıl gayemiz algı ve itibar yönetimi yaratmak. Bizler markanıza devamlı ve büyük müşteriler çekmek için çalışmalar yapar ve markanızı bu kitlenin gözünde çok başarılı konuma getirmek için çalışırız. Yapılan çalışmalar, markanın itibarına katkı sağlarken, tamamı markanın bilinirliği ve değerine yansıyan uzun soluklu uygulamalardır. PR çalışmaları olmazsa krizler yönetilemez.
sonsuz

birlikte keşfe çıkalım

Argeart ile tanışmak, bilgi almak ve çalışmak istiyorsanız bizi arayabilir veya iletişim sayfasından mesaj gönderebilir, adreslerimize bakıp bizi ziyaret edebilirsiniz.