Neler mi Yapıyoruz?

HİZMETLERİMİZ

Google Adwords Reklamları

Size sağladığımız Google Adwords reklam hizmeti aracılığıyla firmanızın sağladığı ürünler ve hizmetlerle ilgilenen kişilere doğrudan erişilebilmektedir. Google Adwords reklam hizmeti ile kullanıcıların ilgi alanları, yerel konumları, arama davranışları ve birçok faktör göz önüne alınarak hedefe ulaşan bir reklam hizmeti verilmektedir. Böylece firma olarak sağladığınız ürün ve hizmetleri müşterileriniz kolayca ve hızlı bir şekilde erişebilmektedir. Bununda ötesinde firmanızın bilinirliği, erişilebilirliği ve arama motorlarında yapılan aramalarda sıralamanız artar. Hali hazırda internette bilinen bir firma olsanız bile yeni müşteriler çekmek için reklamlarınızın sadece sizinle iletişim kurulduğu zaman ücretlendirilmesi sağlanmaktadır. Bu sayede yapmış olduğunuz reklam maliyetini kazanca dönüştürebilirsiniz.

Görüntülü Reklam Ağı Hizmeti

Görüntülü Reklam Ağı hizmetiyle firmanızla ilgili görseller, bannerlar, videolar veya yazılar birçok farklı site üzerinde yayınlanmaktadır. Sektörünüzle alakalı kişilerin, kullandığı diğer web sitelerinden size erişmeleri sağlanır. Sağladığımız Görüntülü Reklam Ağı Hizmetiyle markanızın bilinirliği, akılda kalıcılığı, erişim kolaylığı ve kazanç artışı sağlanır. Google Adwords hizmetinde olduğu gibi reklamlarınızın doğru kitleye ulaştırılması sağlanır. Görüntülü Reklam Ağında uzman kadromuz sizin projelerinizi hayata geçirmek ve yapacağınız reklam faaliyetinin kazanca dönüşmesi sağlamak için sizlerden haber beklemektedir.

Sosyal Medya Yönetimi

Günümüzde insanlar sosyal ağları aktif bir şekilde kullanarak birbirinden haberdar olmaktadır. Argeart olarak firmanızın sosyal ağlarda bilinmesini ve kullandıkları sosyal ağlar aracılığıyla size erişmesini sağlıyoruz. Firmanızın akılda kalmasını sağlayarak, markanızın prestijini arttırarak ve sizin ürünlerinizle ilgilenen kişilerin sizi nasıl gördüğünü ayırt edebilmek için sizin adınıza çalışıyoruz. Sosyal medya, tasarım ve içerik uzmanlarımız sayesinde markanız konusunda analizler yaparak stratejiler belirlenmekte ve bu stratejiler hayata geçirilmektedir. Bunun yanı sıra sizin markanızın yararına olan gelişmeler takip edilerek, bu gelişmelerin sizin firmanızın yararına uygulanması sağlanmaktadır. Bu nedenle sosyal ağlardaki yeriniz, konumuz ve reklamlarınız uzmanların elinde.

Medya Planlama ve Satın Alma

Konu medya planlama ve satın almaya geldiğinde ihtiyaçlarınızı adapta edebilen ve reklamlarınızı doğru kitleye görüntüleyen bir firmaya ihtiyacınız var. Argeart medya planlama ve satın almada lider bir firma olarak reklamlarınızın hedef kitleye ulaşmasını ve en üst dönüşüm olanağına sahip olmasını sağlamaktadır. İşte bu sebeple Argeart olarak medya planlama ve satın almada sizlere şu hizmetleri vermekteyiz:

  • Şirketinizin ihtiyaçları ve demografik, psikografik, coğrafi vb. özellikler analiz edilerek yayınlanan reklamlar aracılığıyla potansiyel müşterilerin sizinle iletişime geçmesi sağlanır.
  • İnternet üzerinde birçok reklam alanı bulunmaktadır, ancak sizin sektörünüzle ilgilenen kişilerin en çok ziyaret ettiği sitelerde ve mecralarda reklamlarınız gösterilir.
  • Çözüm ortağı olduğumuz birçok yayın kuruluşu sayesinde reklamlarınızın optimum kazanca dönüşmesi sağlanır.