argeart.

Video Prodüksiyon

Günümüzde dijital dünyanın son gözdesi olan video içeriklere rağbet sürekli olarak artmakta: Video içerikler, internet trafiğinin %80’inden fazlasını oluşturuyor. Yeni çağın dinamiklerini iletişim çalışmalarında kullanmak isteyen markalar Argeart’ın tasarladığı yaratıcı tanıtım filmi, ürün çekimi, sosyal medya tanıtım videoları ile prestijlerini daha yüksek seviyelere taşıyor. Hazırlanan videolar ile markanızı daha yakından tanıma fırsatına sahip olan müşteriler organik bir bağ kurarak daha güvenli ve sadık hale geliyor.

Argeart olarak; sizi ve bu özelde firmaları müşterilerinize profesyonel bir çerçevede tanıtıyor, firmanızın hikayesini ve altında yatan tüm emekleri, sonucunda size fayda sağlayacak şekilde sunuyoruz. Kurumsal video çalışmalarına kreatif içeriklerle çözüm ortağı olarak global trendlere uygun hareketli görsel içerikler tasarlıyoruz.

Çalıştığımız firmaların ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda oluşturulan Argeart Production ekibimiz, birçok tanıtım filmini, ürün tanıtım filmini, drone çekimini ve birçok şirketin reklam fotoğraflarını başarıyla tamamladı. Çalıştığımız firmaların istekleri doğrultusunda oluşturulan Argeart Production; üretim ekibi, kurgu ve kurulum ekibi, senaryo ve metin yazarlarından oluşuyor.

düşle

Küçük hayaller kurmayın, çünkü onların insanların kalbini hareket ettirme güçleri yoktur.

Johann Wolfgang Von Goethe