Web Site
Tasarımı

Her reklam, markanın kimliğine yapılan
uzun vadeli bir yatırımdır.

Günümüzde markaları tanımak için ilk olarak internette yapılan aramalar sonucunda web siteleri incelendiğinden web siteniz dünyaya açılan kapınız olmakla birlikte, sizi ve şirketinizi temsil eden yüzünüzdür. Bu farkındalıkla; Argeart olarak sizin için şık görünüme sahip, benzersiz, güvenilir, kullanıcı odaklı ve şirket kültürünü yansıtan tasarımlarla web sitenizi yönetiyoruz.

Animasyonlu görsellerin ahenkli uyumunu sağlayarak, özgün konseptler ile de verilmek istenen mesajın ve bilgilerin estetik ve teknik mükemmelliğini ön plana çıkaran işler icra ediyoruz. Genel konsept tasarımı ve alt sayfa duruşlarının belirlenmesi, kod geliştirme, kod yapısı ile tasarımın uyumlulaştırılması, veri girişi, testler, yayınlama, eksik ve hata giderme gibi basamakları adım adım özenle çıkıyoruz.

Web Site Tasarımı Nedir?

Web site tasarımı, bir web sitesinin görünümünün, içeriğinin ve genel hatlarıyla sitenin bütününün grafikler, kodlar ve gerekli metinler kullanılarak tasarlanmasına denir. Web sitenizin altyapısının, masaüstü ve mobil görünümünün, görsellerinin, renklerinin hatta yazı tipinin tasarlandığı süreçtir. Profesyonel web site tasarım ajansı olarak web tasarım hizmetimiz ile sizlere daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmayı hedeflemekteyiz. Bu sebeple, kullanıcıların web sitenizde gezinirken herhangi bir sorun yaşamaması, web sitenizin hedef kitlenize hitap etmesi, aynı zamanda sunduğunuz ürün ve hizmetleri çağrıştırması son derece önemlidir. 

 

Web tasarımı, grafik tasarımları, arayüz tasarımı, kullanıcı deneyimi tasarımı ve içerik oluşturma gibi web sitenizde bulunması gereken bileşenleri barındırmaktadır. Bu bileşenlerin de firmanız hedeflerine, kalitesine ve misyonuna uygun olması size daha profesyonel bir web siteye sahip olma imkanı sunacaktır. Bununla birlikte web tasarımı sadece web sitenizi değil, web uygulamanızı ve mobil uygulamanızı da desteklemektedir. Bu sayede kullandığınız her web platformunda başarılı ve etkili bir kullanıcı deneyimine sahip olursunuz.

Kurumsal Web Tasarım Hizmeti

Kurumsal web tasarımı, işletmenizin çevrimiçi varlığını sürdürerek web sitenizin tasarımını oluşturduğumuz ve geliştirdiğimiz tasarım hizmetlerimizden biridir. Kurumsal web site tasarım hizmetimiz ile tek bir ürün veya hizmete odaklanmak yerine şirket kültürünüzü yansıtarak, bütün olarak ürün ve hizmetlerinize odaklanıyoruz. Böylece, hedef kitlenize daha uygun bir web tasarımı ile daha kalıcı bir hizmete sahip olarak kullanıcı deneyiminizi artırabileceksiniz. Ayrıca kurumsal web tasarımı, kurumsal marka kimliğinize uygun, marka imajınızı yansıtan ve hedef kitleniz için etkili bir izlenim bırakan bir süreçtir. Bu sebeple, web sitenizin kurumsal markanızı ve hedeflerinizi yansıtması oldukça önemlidir. 

E-Ticaret Web Tasarım Hizmeti

E-ticaret firmaları için kullanıcılarına en iyi deneyimi sunmak hedefleri ve satışları için en önemli konulardan biridir. Bu sebeple bir e-ticaret firmasına sahipseniz işletmenizin dijital olarak var olması ve bu varlığının sürdürülebilir olması için de etkili ve sektöre uygun bir web tasarım hizmeti almanız gerekir. İçeriğinizin, ürünlerinizin, sunduğunuz hizmetlerin görünürlüğü ve çevrimiçi olarak müşterilerinize sunulması için size uygun bir grafik tasarımı, arayüz tasarımı ve içerik tasarımına ihtiyacınız vardır. Bu da tüm bu bileşenlerin bütününü kapsayan bir e-ticaret web tasarım hizmeti ile çevrimiçi mağaza oluşturarak hedeflediğiniz satışları gerçekleştirebilirsiniz.

Web Tasarımı’nın Firmalar için Önemi

Dijital dünyada var olmak, ürün ve hizmetleri çevrimiçi olarak sunmak ve hedef kitleye doğrudan ulaşmak firmaların günümüzdeki amaçlarındandır. Bu sebeple web site tasarımı firmaların varlığını sürdürebilmeleri için en önemli konulardan biridir. Web tasarımının bu önemli etkilerinden bahsedecek olursak;

  • Hedef Kitleniz için İlk İzlenim: Kullanıcılarınızın web sitenizi ziyaret ederken karşılaştığı tasarım, firmanız için olumlu veya olumsuz bir izlenim yaratmaktadır. Bu nedenle hedef kitlenize hitap eden etkili bir tasarıma sahip olmak firmanız için olumlu etki yaratarak kullanıcıların web sitenizde bulunma süresini artırmaktadır.

 

  • Güven Oluşturur: İyi tasarlanmış bir site, kullanıcılarınız üzerinde firmanıza karşı güven duygusu yaratır. Çünkü web sitenizin kaliteli görünmesi, amaçlarınıza uygun tasarlanması ve kullanıcılar için güvenli gezinme ortamı sağlanması onları sitenize çekerek güvenle web sitenizde gezinmelerini sağlayacaktır.

 

  • SEO Stratejinizi Destekler: Web tasarımının bileşenlerinden biri de içeriklerdir ve içeriklerin de web tasarımına uygun şekilde oluşturulması stratejilerinizi desteklemektedir. Ayrıca, web sitenizin tasarımı firmanızın arama motorlarında üst sıralarda yer almasına yardımcı olur bu da doğrudan SEO stratejilerinizi etkilemektedir.

İzmir Web Tasarım Ajansı

İnternet ortamında online bir şekilde varlığınızı gösterebilmeniz için web tasarım desteği almanızda fayda vardır. Argeart Dijital Pazarlama Ajansı olarak kurumsal kimliğinizi yansıtan, hedef kitlenize en uygun şekilde ürün ve hizmetlerinizin tümünü esas alarak web site tasarım hizmetimiz ile her zaman desteğe hazırız.

 

Firmanız için hedeflerinizi belirleyerek doğru kitleye doğru tasarım ile hizmet vermekteyiz. Sizin için şık görünüme sahip, benzersiz, güvenilir, kullanıcı odaklı ve şirket kültürünü yansıtan tasarımlarla web sitenizi yönetiyoruz. Genel konsept tasarımı ve alt sayfa duruşlarının belirlenmesi, kod geliştirme, kod yapısı ile tasarımın birbiri ile uyumu, veri girişi, testler, yayınlama, eksik ve hata giderme gibi basamakları adım adım özenle sağlıyoruz. Argeart Dijital Pazarlama Ajansı olarak sunduğumuz web tasarım hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

sonsuz

birlikte keşfe çıkalım

Argeart ile tanışmak, bilgi almak ve çalışmak istiyorsanız bizi arayabilir veya iletişim sayfasından mesaj gönderebilir, adreslerimize bakıp bizi ziyaret edebilirsiniz.