Yazılım
Geliştirme

Her reklam, markanın kimliğine yapılan
uzun vadeli bir yatırımdır.

Argeart bünyemizde yazılım geliştirme hizmetiyle işlerinizi teknolojiyle uyumlu bir şekilde hızlandıran, kullanımı kolay ara yüz tasarımları ve güçlü güvenlik altyapısıyla markanızın ihtiyacına yönelik çözümler üretiyoruz. Markanızın farklı iç dinamikleri ve farklı kurum kültürleri olduğunun bilinciyle projelendirdiğimiz; küçük, orta veya büyük ölçekli özel yazılımlar sayesinde dijital dönüşüm sürecinizi hızlandırıyoruz.

Argeart yazılım geliştirme ekibimizin size özel geliştireceği; izlenebilir, ölçülebilir, optimize ve entegre çalışan, her türlü platform veya cihazdan veri toplayan, derleyen veya onlara veri gönderebilen yazılım çözümleri ile markanızı bir adım öteye taşıyoruz.

Kurumsal Yazılım Geliştirme

Kurumsal yazılım, işletmeniz için gerekli web tabanlı talimatların bütünüdür. Ayrıca, bir organizasyon için yazılım oluşturma, tasarlama, destekleme ve var olan yazılımı geliştirme sürecidir. Firmanızın çeşitli cihazlarında ihtiyacınıza göre fonksiyonların birbiri ile uyum içerisinde çalışması bununla birlikte herhangi bir donanımsal problem ile karşılaşmamanız için sunduğumuz çözümlerin tümü bu kurumsal yazılım geliştirme sürecine dahildir. Ayrıca, firmanızın temel bilgi sistemlerinin verimli olması için sunduğumuz kurumsal yazılım geliştirme, kurumsal altyapınızı onarmak ve iyileştirmek için ihtiyacınız olan bir yazılım hizmetidir. 

Kurumsal Yazılım Geliştirme Süreci

Kurumsal yazılım hizmetimizin amacı, işletmenizi donanımsal olarak geliştirmek, altyapınızın sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak ve tüm iş geliştirme süreçlerinizin maksimum verim ile devam etmesini sağlamaktır. Tüm bunlar için de kurumsal yazılım geliştirme sürecinin birkaç adımı vardır. İhtiyacınızı tanımlamak ve sizlere daha kaliteli bir temel bilgi sistemi altyapısı hizmet sunmak için süreç boyunca izlediğimiz ve devamlı bir şekilde takibini sağladığımız bu adımlar;

  • İhtiyacı Belirleme: Argeart Dijital Pazarlama Ajansı olarak kurumsal yazılım geliştirme sürecinde attığımız ilk adım, var ise bir yazılımsal problemi belirlemek ve firmanızın ne tür donanımsal hizmete ihtiyacı olduğu ve hangi özelliklerin altyapınızı geliştireceğini tespit etmektir.

 

  • Yazılım Tasarlama ve Geliştirme: Bir sonraki adımda, firmanızın ihtiyaç duyduğu yazılım özelliklerini belirleyip size uygun bir yazılım tasarlama ve geliştirme olacaktır. Bu sayede firmanız için en iyi masaüstü çözümleri ve mobil uygulamaları sunacağız. 

 

  • Test Etme ve Güncelleme: Bu adım ile birlikte geliştirdiğimiz ve tasarladığımız bu yazılımı firmanız için test ediyoruz ve gerekli güncellemeleri gerçekleştiriyoruz. Bu sayede kurumsal yazılım geliştirme sürecinizin takibini bırakmadan eksiksiz hizmet sunuyoruz.

 

  • Geliştirme ve Onarım: Son olarak size özel sunduğumuz bu yazılım geliştirme hizmetinde herhangi bir problem yaşamanız durumunda takibini sağlayarak onarımı yapmak. Ayrıca, gerek duyduğunuz takdirde yazılım sistemlerinizin gelişimini de sağlamaktayız.

Argeart Dijital Pazarlama Ajansı olarak sunduğumuz Kurumsal Yazılım Geliştirme hizmetimizden faydalanmak isterseniz bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

sonsuz

birlikte keşfe çıkalım

Argeart ile tanışmak, bilgi almak ve çalışmak istiyorsanız bizi arayabilir veya iletişim sayfasından mesaj gönderebilir, adreslerimize bakıp bizi ziyaret edebilirsiniz.